HOLA SP. Z O.O...................................... Słów kilka :)

Hola powstała z myślą abyście Państwo mogli spędzić z waszymi Dziećmi miłe chwile, którym towarzyszyć będzie zarówno wspaniała zabawa jak i aktywny wypoczynek.

                Zaprojektowaliśmy  Holę w taki sposób by Państwa Dzieci mogły zwiększać swoją koordynację ruchową, poprawić sprawność fizyczną i intelektualną poprzez przygotowane przez nas różnego rodzaju zabawy i tematyczne warsztaty.

                Do dyspozycji Dzieci zostały oddane 3 oddzielne sfery.

Strefa pełzających maluszków i tych trochę starszych ;)
a w nim duże przestronne miejsce odgrodzone płotkiem gdzie maluchy znajdą zabawki, miękkie klocki i poduszki.

Strefa dla starszaka :
to dwupoziomowa konstrukcja z przeszkodami wyposażona w trampolinę, zjeżdżalnie, mostki, kładki, ściany obrotowe, przejścia ruchome, labirynty, i ulubiony przez dzieci basen z piłeczkami :)

Strefa z warsztatami:
to strefa, w której Państwa Dzieci będą mogły rozwijać swoje talenty manualne, artystyczne, sportowe, intelektualne oraz będą mogły dawać upust swojej wyobraźni, o co zadbają odpowiednio przeszkoleni animatorzy.

Rodziców i opiekunów zapraszamy do naszej przytulnej kawiarenki gdzie w wygodnych fotelach i na mięciutkich kanapach mogą złapać oddech i odpoczywając posmakować dobrej kawy i herbaty. Do tego proponujemy odrobinę słodkości :)
W Holi mamy również kącik czytelniczy, można zrobić przegląd prasy papierowej lub online - zapewniamy bezprzewodowy bezpłatny internet. 

 

Nie zwlekajcie - przybywajcie! :)

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © HOLA SP. Z O.O. 2013  CMS

Projekt graficzny: 3D PIXEL, Strona WWW, CMS: PAT-KOMP